Контейнери
Інші категорії харчової упаковки
Інші категорії
Антон Бойко
Я власник ресторану вже 8 років. За цей час замовляв контейнери для їжі в багатьох місцях. Постійна проблема в більшості постачальників погана якість. Hozer для мене був знахідкою! Якість контейнерів та одноразового посуду на високому рівні!
Власник ресторану
За останні 2 роки було важко знайти постачальників з якісним товаром. Більшість упакувань приходило з браком. Hozer я знайшла випадково на просторах інтернету і зробила замовлення. Відтепер тільки тут і замовлю. Дякую!
Власниця кондитерської
Валентина Томіна
Через високі ціни за доставку та довге очікування товару я припинив працювати з багатьма компаніями. Але рік тому мені порадили компанію Hozer. Отримали замовлення дуже швидко, та порівняно з іншими, доставка в них дешевша.
Власник мережі супермаркетів
Петро Ковальчук
Понад 5000 задоволених покупців
Марина Потапенко
Через підвищення цін на товари ми почали шукати нового постачальника і знайшли Hozer Group з дуже доступними цінами. Я завжди на зв’язку з менеджером, завжди допомагають підібрати потрібну позицію Дякую!
Адміністратор ресторану
Робота попередніх постачальників мене не задовільняла, через те що якість була сумнівна. Торік ми зробили замовлення в Hozer, оплатили при отриманні. І тепер без сумніву оплачуємо наперед, бо впевнені в якості товару.
Власник мережі заправок
Сергій Дуднік
Минулого року відкрила маленьку кав'ярню, для мене це був перший досвід роботи з постачальником. Дуже вдячна професіоналам своєї справи за допомогу у виборі та швидку доставку навіть за мінімальні замовлення.
Власниця кав'ярні
Аліна Пилипчук
Понад 5000 задоволених покупців
Як ми працюємо
Ви залишаєте заявку
Ви обираєте необхідні вам позиції, кількість і залишаєте заявку на сайті
Ми формуємо замовлення
Ми пакуємо ваше замовлення а індивідуальні замовлення відправляємо на виробництво
Ми робимо доставку
Передаємо ваше замовлення у поштову службу і доставляємо ваше замовлення